גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

ארועים וכנסים גולד פטנטים

ארועים וכנסים בהם משתתפים חברי הצוות המקצועי של גולד פטנטים 

____________________________________________________________________

כנס בינלאומי לקנין רוחני בלונדון – London IP Summit – London Stock Exchange – 12-13 October 2015 

צוות גולד פטנטים נכח בכנס בינלאומי לקנין רוחני שהתקיים במתחם הבורסה בלונדון. נכחו מאות חברות בתחום מה שאפשר להחליף רעיונות, לשתף בידע ולהכיר לקוחות פוטנציאליים חדשיים. מגוון ההרצאות, פנלים ושולחנות עגולים נתנו מבט מקיף על התפתחויות חדשות במערכת ההגנה והאכיפה של פטנטים, מדגמים וסימני מסחר הגלובלית. פרליגל רועי, חבר צוות חדש בגולד פטנטים, זיכה את החברה בבקבוק וויסקי מהודר כשהתחרה באחד הארועים החברתיים של הכנס.

 

 

 

 

סמינר האביב – הגנה ואכיפה של קנין רוחני באירופה, מלון לאונרדו, חיפה ב-3 במאי 2015

באחר הצהרים אביבי מתוך אולם עם נוף גלים, התקבצו אורחים, לקוחות, מתעניינים מעולם המחקר והפיתוח לשמוע ולקבל מבט עדכני ורענן בהגנה ואכיפה של קניין רוחני באירופה. הסמינר אורגן בשיתוף קולגות ממשרדי Boehmert & Boehmert, דר' דניס קריצ'מן, מומחה בניהול תיקי IP באירופה, יחד עם דר' מייקל ראוברג, עו"ד אירופי לקנין רוחני, מומחה למשפט בתקשורת, מדיה וזכויות יוצרים בתחום הדיגיטל. את הערב חתמה ממציאת ה- Travalo , הגב' כרמית תורג'מן, לקוחה של גולד פטנטים, שסיפרה ושיתפה את הקהל בהפרות הפטנט של הטכנולוגיה שפיתחה. קראו עוד

תמונות מהארוע ראו בעמוד הארוע

 

 

 

 

LSIE 2014 MDDMI – תכנון, פיתוח וייצור מכשור רפואי – ת"א

 

 

סמינר חיפה למחקר באבטחת מידע – IBM

עו"פ דר' ירון חפץ הציג בסמינר פוסטר בנושא אמצאות באבטחת מידע.

Dr. Yaron Hefets Patent Attorney at Gold Patents presenting at the Haifa Security Research Seminar 2014 IBM

 

 

סטארט-אפים ביזמטק ג'ון ברייס חיפה

דר' מגי גולדרייך, עורכת פטנטים ומנ"כלית גולד פטנטים הוזמנה לתת הסברה מקיפה בנושא קניין רוחני והתהליכים המשפטיים הנדרשים בהפיכת רעיון בשלב בושרי לפטנט. קבוצת היזמים מיזמטק ג'ון ברייס שאלו שאלות ולא נחסך מהם שום פיסת מידע. מאחלים להם המון הצלחה ביזמות שלהם.

 Dr. Maggie Goldraich from Gold Patents - lectures on IP and Starp-Ups at Yazamtech Haifa - May 2014

 

 

הכנס להנדסה אופטית – במכללת אורט הרמלין – נתניה – פברואר 2014

Rudik And Zvi - Patent Attorney from Gold Patents OE 2014 Conference Program

 

עו"פ דר' צבי טף והיועץ המדעי רודיק אולמן ביקרו בכנס זה וסיפרו שהיו כמאה משתתפים מתוכם כמה קציני צה"ל . דברי פתיחה של שר המדע פתחו את הארוע. רוב הביתנים היו של חברות המוכרות רכיבים אופטיים כאשר הפיתוח והייצור שלהם נמצא בחו"ל. תכני הכנס מוקדו לקהילת הנדסה אופטית וזה איפשר לנו ליצור קשרים חדשים עם מובילים בתחום.  ההרצאה בנושא "אופטיקה ירוקה" דיברה על חידושים בתאים סולריים שנותנים יעילות גבוהה בהרבה מהמוצרים הקיימים היום. קהל המשתתפים מאוד מודע לנושא הפטנטים והפרוביז'יונל מה שאיפשר לנו שיחה מקצועית וזורמת בתחום. מעניין במיוחד היתה ההרצאה של חברת Brightsource Industries   שמקימים חוות ענק של תאים סולרים לייצור חשמל, ערכו סקירה על הפעילות שלהם בארה"ב. מיקום הביתן של גולד פטנטים איפשר נגישות למבקרי הכנס ושיחה חופשית ונינוחה. בהחלט נשקול להשתתף בכנס דומה בשנה הבאה, תודה למארגנים ! לדוגמא לפטנט בתחום האופטיקה  מ-QBV.

_______________________________________________________________________

מדיטק 2013 – פיתוח אלקטרוניקה רפואית

MediTech 2013

עורך הפטנטים ויעוץ מדעי דר' ירון חפץ הציג בכנס זה הדגמה של פטנט בנושא הדמיה גרעינית. הרצאתו בנושא "גלאי מצב מוצק למצלמות הדמיית איזוטופים רפואיות". בהרצאה סקר ירון את יתרונות גלאי מצב-מוצק לגילוי קרני גמא במצלמות הדמיה רפואיות. למרות ההתקדמות הרבה שהושגה בשיפור גלאים אלו , בישראל בעיקר, הביצועים אינם מגיעים אל הערכים המקסימליים התאורטיים. שיפור בביצועים ניתן להשיג ע"י ישום איסטרטגיות וגיאומטריות גילוי חדשות ושימוש במעגלים אלקטרוניים שיתמכו באסטרטגית אלו. ההרצאה מבוססת בחלקה על המצאת שרות שנרשמה על ידי ירון בשיתוף ממציאים נוספים עבור חברת Elgems (כיום General Electric)  והתקבלה כפטנטים מס' US7009183 , US6740885  ו- US6621084 ופטנטים מקבילים באירופה.

Yaron Hefetz answers Q on Nuclear Imaging at Meditech 2013

_______________________________________________________________________

 

ועידת ישראל לקניין רוחני 2013  AIPPI Israel – From IP to NP

AIPPI - From IP to NP - 2013

 

 

 

צוות גולד פטנטים דנים בסוגיות שעלו מועידת ישראל לקניין רוחני.

Gold Patents Team discussing the conference - 2 - from IP to NP - 2013

________________________________________________________________________

 

כנס WATEC 2013 – תערוכה וכנס טכנולוגיות מים וסביבה

WATEC 2013

גולד פטנטים הצטרפה לשלושה מלקוחותיה בכנס טכנולוגיות מים WATEC 2013 שהתקיים השנה לפני כשבועיים, כדי להנות מפירות החדשנות שיחד עם אסטרטגיות IP קניין רוחני ברישום פטנטים ומדגמים יוצרים מציאות מסחרית אחרת. אנו מברכים אותם על הצלחתם הכבירה שנמדדה על ידי התעניינות מרגשת של מבקרים בתערוכה ובביתני החברות. חברות מוצלחות הללו הציגו כמה מהפטנטים החדשניים ביותר שלהן הנמצאים בשלבים מתקדמים של מסחור : 1) אביזרים המבטיחים הפעלה תקינה של האוקטב, OCTAVE של חברת ארם ארד. 2) מטהר מים דירתי  HardLess של חברת גל על. שני הפטנטים נערכו ונרשמו באמצעות חברת גולד פטנטים בע"מ, ובהזדמנות זו נרצה להודות לגל על ולארם ארד על האמון המתמשך שהם נותנים בשירות שלנו בגולד פטנטים בע"מ.

מתוך כנס WATEC 2013 בביתן ארם ארד

Gols Patents team with Aram Arad - Water mearsurement accessories at WATEC 2013

____________________________________________________________________

 

London Patent Summit – 7-8 Oct. 2013 , London Stock Exchange – פסגת לונדון לפטנטים במתחם המניות הלונדוני, אוקטובר 2013

פורסם ב-30 באוקטובר 2013, ע"י ענת ס.,

LPS at London Stock Exchange 2013

כעת שכנס פסגת לונדון לפטנטים 2013, מאחורינו, אנו יכולים לומר שהכנס היה ארוע פורה ומניב ביצירת לידים חדשים לחברת גולד פטנטים.

צוות המשרד הצטרף לעוד 200 מקצועני קניין רוחני ולעוד 30 מציגים מכל העולם בכנס פסגת לונדון לפטנטים שהתקיים באמצע חודש אוקטובר בסיטי של לונדון, במתחם ה- Stock Exchange .פגשנו עשרות מומחי IP ,החלפנו ושיתפנו רעיונות וסוגיות בתחום. כמה נציגים ביקרו בביתן של גולד פטנטים ודנו בנושאים חמים בקניין רוחני, סוגיות ואסטרטגיות פעולה. עורכת הפטנטים ומנכ"לית גולד פטנטים, ד"ר מרגנית (מגי) גולדרייך הנחתה פאנל בנושא:

שימושים אסטרטגיים של פטנטים והשקעות בחדשנות

יחד עם שני הפנליסטים מארה"ב, אלפי גונדי, יועץ קניין רוחני בכיר מחברת Rockstar, ועם מרק דיוויס, עורך דין בכיר בליטיגציה מחברת BlackBerry. מגי הובילה את הפאנל שעסק ב SEP, סוגיות בכמה מקרי מבחן ב- IP בארה"ב. היה מעניין לראות איך קניין רוחני  כנכס בעל ערך, משולב באסטרטגית פעולה מתאימה הולך והופך למעניין מאוד את מומחי הפיננסים.

הפאנל התקבל יפה והניב לידים לשיתופי פעולה עתידיים. אנו מצפים לתת לשותפים וגורמים החדשים שהכרנו בכנס בלונדון את שירותי הגשת IP בישראל.

תמונות מכנס פסגת לונדון לפטנטים ה- LPS. סיכום הכנס קראו כאן : LPS 2013 Executive Report

Dr. Maggie Goldraich with her panelists at the LPS 2013Audience at LPS Ayelet Amiga Paralegal from Gold Patents at the London Patent Summit Oct 2013 Dr. Maggie Goldraich at Gold Patents stand during the 2013 London Patent Summit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(ארועים וכנסים גולד פטנטים)

 

 

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251