גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

ציוד מבצעי מרעום דולפין

ציוד מבצעי

חברת מרעום דולפין מפתחת מגוון רחב של פתרונות טקטיים מטקסטיל כולל ציוד נשיאה מבצעי אישי המסופק כבר לכמה צבאות, שירותי בטחון, רשויות אזרחיות, יחידות משטרה, סוכנויות בטחון וגם לצבא הגנה לישראל. מערכת נשיאה המתקדמת  Advanced Backpack Carrier System כבר נמצאת בשימוש באירופה והחברה זכתה במכרז לספק אלפי מערכות מסוג זה. בהזדמנות זו צוות גולד פטנטים מאחלים הצלחה רבה במכרז.

בין הפטנטים הרשומים על שמה זוכות לתשומת לב מעניינת ה- Rucksack תיק נשיאה מבצעי וה- T-Belt. שני הפטנטים הללו גם נערכו על ידי עורכי פטנטים מגולד פטנטים. הנה דגם מיניאטורי משעשע של תיק נשיאה. לקריאה בנושא פטנטים מוצלחים נוספים כאן.

בקיץ 2014 הציגה מרעום דולפין את הציוד המבצעי שפיתחה בתערוכה הבינלאומית Eurosatory לאבטחה והגנה יבשתית ואוירית-יבשתית בפאריס לצידן של חברות ישראליות נוספות.

Miniature Rucksack model by Marom Dolphin - Gold Patents Ltd.

 

 

(ציוד מבצעי מרעום דולפין)

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251