גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

תפר כפול לפחיות

Quality By Vision מיוקנעם פיתחה את Double Seamer תפר כפול לפחיות

הנחשב להצלחה בעולם כולו וזה כולל אצל קוקה-קולה, הייניקין, היינז ופפסי-קולה.

פחית משקה יכולה לקבל לא מעט מהמורות, קמטים וכיפופים קלים בחיבורים ותפרים בזמן הייצור . אם מודדים את התפרים בשתיים שלוש נקודות כל כמה שעות, עלולים להחמיץ את הבעיות הללו. המערכת של QBV (בגרסת מעבדה או אוטומטית) מסוגלת לסרוק מחוץ לתפר של הפחית לאורך כל היקף הפח, נותן מבט של 360 מעלות לתפרים. זה מאפשר זיהוי קל של בעיות כגון תפרים פתוחים, תפרי שווא, קמטים, כיפופים ופגמי תפר אחרים שבתהליך הייצור.

ב-QBV חשבו שלייצר תפרים-אוטמים משוכללים הם דבר פשוט ביותר ועדיף על פני בדיקות תכופות מדי לאיתור תפרים-אוטמים פגומים בפס היצור.

מתקן בדיקה ליד פחית - QBV

מתקן בדיקה ליד פחית – QBV

המערכת של Quality By Vision מיועדת למדוד ב- NDT את התפר של פחיות משקה וקופסאות שימורים בזמן אמיתי ומהווה שיפור טכנולוגי משמעותי בתחום מדידת איכות הקופסאות. המערכת חוסכת עלויות ייצור ומפחיתה משמעותית סיכון להרעלות מקופסאות לא תקינות.

המערכת מורכבת מרכיבים מכניים ואופטיים משתלבים: המערכת המכנית מורכבת מנדנדה, גלגל ופינים שתופסים את התפר ומאפשרים סיבוב הקופסא סביב עצמו. המערכת האופטית מודדת את המרחקים בין הפינים ובינם לבין הגלגל.  המערכת ייחודית במדידה בו זמנית של מספר רב של מאפיינים על התפר, בכל היקף התפר, וללא הזקה לקופסא (שעלולה להשפיע על התוצאות).

מערכת האופטית של QBV מודדת מרחק בין הפינים ובין הגלגל

מערכת האופטית של QBV מודדת מרחק בין הפינים ובין הגלגל

 

הודות לעבודה אינטנסיבית של עורכי הפטנטים של גולד פטנטים עם צוות המו"פ וההנהלה של QBV, החברה הצליחה לקבל פטנט על האמצאה בארה"ב תוך שנה מיום הגשת בקשה לפטנט, על סמך בקשת הפטנט כפי שנערכה והוגשה על ידי גולד פטנטים.

התמונות באדיבות בני לאור, ממפתחי המוצר ומנהל החברה.

חזרה לדף הצלחות בפטנטים. חזרה לדף ארועים וכנס אופטיקה.

לסיכום : כאשר אתם נערכים להגנה על הקניין הרוחני של החברה שלכם, דהיינו: רישום פטנט, מדגם או סימן מסחר, נשמח להזדמנות להבין את צרכיכם ולהמליץ על אסטרטגית רישום מניבה של הקניין רוחני.

לקביעת שיחת יעוץ ראשונית ללא תשלום, התקשרו עוד היום ל- 04-8111007 או כיתבו לנו במאייל: Office@gold-patent.co.il  אודות שאלותיכם ובקשותיכם. נשמח לענות !

(תפר כפול לפחיות – Double Seamer)

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251