גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

עדכון חוק הפטנטים

הרפורמה בחוק הפטנטים האמריקאי יצאה לדרך כבר ב-16 במרץ 2013.

הנשיא אובמה חתם בספטמבר 2011 על רפורמה מקיפה בנושא חוק הפטנטים. השינוי המשמעותי והעיקרי, בעקבותיו ארה"ב תיישר קו עם משרדי הפטנטים האחרים בעולם, קשור לדרישת הוכחת הראשוניות באמצאה. ארה"ב הסכימה לשנות את הוכחת הראשוניות מהדרישה להוכיח ראשוניות בזמן האמצאה (הראשון להמציא) אל הדרישה הבסיסית והקלה להוכחה של הראשון להגיש את הבקשה למשרד הפטנטים (הראשון להגיש).

חוק הפטנטים החדש הינו שינוי רחב ויסודי בכל הקשור לפטנטים אמריקאיים. חוק זה מיטב או מחמיר עם אוכלוסיות שונות וסוגים שונים של פטנטים.  השינויים בעיקרם מבטאים הרמוניזציה עם חוקי הפטנטים בשאר העולם. יחד עם זאת, מיטיבים עם אוכלוסיות מסוימות של בעלי פטנט. החוק החדש צפוי לשפר את איכות הפטנטים ולתמוך באינטרסים לאומיים של ארה"ב במיוחד.  אסטרטגיה נכונה והפנמת השינויים יאפשרו גם לממציא ולבעל הפטנט הישראלי להרוויח מהתיקונים שהוכנסו לחוק הפטנטים האמריקאי החדש.

קראו אודות מהות החוק החדש, המלצות פרקטיות ועל ההשפעות המיידיות על מגישי בקשות פטנט במאמר שכתבו עבור כלכליסט , ד"ר מגי גולדרייך וד"ר צבי טף : חוק הפטנטים האמריקאי החדש.

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251