גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

עורך דין פטנטים

עורך דין פטנטים

אל תבזבז כסף על עורך דין פטנטים !!!

כנראה שאתה לא צריך עורך דין לפטנטים  אלא לבעל מקצוע אחר!!!

אם לא השתכנעת, כדאי שתדע מי עורך הדין לפטנטים הטוב ביותר?

 איך לבחור משרד עורכי דין לפטנטים?

כיצד בוחרים עורך דין לפטנטים,

ורשימת עורכי דין לפטנטים מומלצים

בטרם תבחר עורך  דין לפטנטים (רשימת עורכי דין לפטנטים מומלצים בהמשך המאמר) , קרא את המאמר הזה קרוב לוודאי שאתה לא זקוק לעורך דין פטנטים אלא למשהו אחר:

1) אם ישך לך רעיון או המצאה, וברצונך לממש אותם  ולתרגם אותם לכסף, ויש לך את הצורך בייעוץ ועזרה בנושא הפטנטים, קרוב לוודאי שאין לך צורך בעורך דין לפטנטים אלא בעורך פטנטנים. עורך דין פטנטים, ככל שיהיה מיומן, קרוב לוודאי שהוא לא יוכל לעזור לך בקידום הרעיון והפיכתו לבקשת פטנט. עורך דין לפטנטים לא יודע כיצד  עורכים ורושמים פטנט בארץ וברחבי העולם (עורך דין פטנטים גם לא אמור לדעת את זה).  ברישום פטנט בארץ ובעולם חייבים להיעזר בשירותיו של מדען שלמד עריכת פטנטים. על פי חוק הפטנטים, לכל עורך פטנטים חייב להיות תואר מדעי, ולכן הוא מסוגל לתרגם ולנסח את ההמצאה הטכנולונית לפסים משפטיים.  כאמור לעורך פטנטים מיומן אמורה להיות היכולת הזו. לעומת זאת, לעורך דין פטנטים לא נדרשת בכלל השכלה מדעית ולכן הוא חסר את הכישורים הבסיסיים לרישום פטנטים. (אלא אם כן מדובר בעורך דין שהוא גם עורך פטנטים או עורך דין שיש לו השכלה מדעית מקיפה בתחום הרלוונטי) .

2) עורך דין לפטנטים יכול לעזור לך לעשות הסכמים עם משקיעים פוטנציאלים או שותפים פוטנציאלים לבקשת הפטנט. עורך דין פטנטים יכול לסייע רבות בכל הקשור למשא ומתן עם משקיעים פוטנציאלים בפטנט, או עם גופים שמעוניינים לרכוש רישיונות שימוש בפטנט.  כאמור לעיל אלה סוגיות שבדרך כלל לא דנים בהם בשלבים הראשונים של העברת ההמצאה מרעיון לבקשת פטנט. זאת ועוד, עורך דין פטנטים יכול גם לעזור לך ולייצג אותך , במקרים בהם יש צורך בתביעות משפטיות על הפרות פטנטים . בנוסף, לעתים יכול עו"ד פטנטים לסייע לך בבניית אסטרטגיית פטנטים אך בדרך כלל הוא לא יעשה זאת ללא עזרתו של עורך פטנטים צמוד.  להערכתי אם טרם הגשת לרישום בקשת פטנט  ובעיקר אם טרם ערכת חיפוש פטנטים,  איל לך כל צורך בשירותים של עורך דין פטנטים. בטרם שנכנסים להוצאות משפטיות מיותרות , מומלץ מאוד לעשות כמה בדיקות אצל עורך פטנטים ולא אצל עורך דין לפטנטים.

3) הדבר הראשון שיש לבדוק האם הרעיון או ההמצאה הם פטנטבילים,  כלומר האם אפשר לרשום את ההמצאה או את הרעיון כפטנט. לפעמים יש לאנשים רעיונות מבריקים אך לא ניתן לרשום אותם כפטנט מסיבות שונות ומשונות. בעל המקצוע שידע האם אפשר לרשום את ההמצאה כפטנט או לא, הוא כאמור עורך פטנטים ולא עורך דין פטנטים!  כדי לסבר את האוזן,  על פי חוק הפטנטים, כדי שהמצאה תוכל להתקבל כפטנט צריכים להתקיים לגביה מספר קריטריונים מצטברים כדלקמן: "המצאה, בין שהיא מוצר או בין שהיא תהליך, בכל תחום טכנולוגי, שהיא חדשה, מועילה, ניתנת לשימוש תעשייתי ויש בה התקדמות המצאתית" כעת ננסה לבדוק כל קריטריון בנפרד:

"המצאה"-  זהו התנאי הרישום לרישום  בקשת פטנט. חשוב להבין שהכוונה כאן היא להמצאה ולא לתגלית. אם לדוגמא מדען גילה חוקי טבע או תופעה מסוימת מההמדע (מיפוי הגנום האנושי), לא ניתן לרשום על כך בקשת פטנט. מדובר בתגלית שלא ניתן לייחס אותה למי שגילה אותה ולא ניתן להגן על התגלית מבחינה משפטית (למעט אולי מתן כבוד מדעי למי שגילה את התופעה).

"מוצר או תהליך" – הפטנטים "החזקים"  יותר  קרי שקל יותר להגן עליהם מבחינה משפטית הם הפטנטים של המוצרים. הפטנטים על תהליך ייצור מסוים הם פטנטים "חלשים יותר" שקשה יותר להגן עליהם מבחינה משפטית.

"חדשה" - המצאה תיחשב כהמצאה חדשה אם לא נרשמה בעבר בפורום או במדיה כלשהי, בארץ ובעולם. אם לא מדובר בהמצאה חדשה, לא ניתן לתת כל בלעדיות על ההמצאה לממציא. כדי לעמוד בקריטריון זה, יש לערוך חיפוש פטנטים מעלים במאגרי מידע ברחבי העולם. לכן, כדאי תמיד לעשות את החיפוש  פטנטים בטרם מבזבזים כסף על עורך דין פטנטים או על כתיבת בקשת פטנט אצל עורך פטנטים.

"מועילה" לא תמיד ברור למה הכוונה במילה "מועילה" ולשם כך יש צורך להתייעץ עם עורך פטנטים, אך הכוונה היא שההמצאה מקדמת איזו שהיא תכלית.

"ניתנת לשימוש תעשייתי" – הכוונה היא שניתן לייצר את ההמצאה במסגרת  התעשייה.

"יש בה התקדמות המצאתית"  – התנאי הזה הוא התנאי הבעייתי ביותר, שלעיתים גם עורכי פטנטים מיומנים מתווכים עליו מבחינה מקצועית. ככלל אצבע התקדמות אמצאית היא התקדמות שבעל מקצוע ממוצע מהתחום שבו עוסקת ההמצאה  לא רואה בהמצאה דבר מובן מאליו, או בקיצור בעל מקצוע ממוצע בתחום לא הגיע ולא היה מגיע לתובנות של ההמצאה ללא ההמצאה.

4) כאמור אם טרם ערכת חיפוש פטנטים ועם טרם הגשת בקשת פטנט לרישום, את המפגש הראשון יש לערוך עם עורך פטנטים ולא עם עורך דין פטנטים. במהלך הפגישה עם עורך הפטנטים, יש להקשיב היטב לעורך הפטנטים ולטיפים ולעצות בתחום הפטנטים שהוא נותן. אם עורך הפטנטים לא ממליץ לך לעשות חיפוש פטנטים בטרם מתחילים להשקיע בעריכת וברישום של בקשת הפטנט, יש להיזהר מעורך הפטנטים הזה!  כמובן, גם עם הגעת בטעות לעורך דין פטנטים ובפגישת הייעוץ שקיימתם הוא לא המליץ לך לעשות חיפוש פטנטים לפני שמתחילים לערוך ולרשום את הפטנט, כדאי מאוד לבדוק שנית את רמת המקצועיות של אותו עורך דין לפטנטים והאם הוא בכלל עורך דין שמתמחה בתחום הפטנטים או שהוא עורך דין שמתמחה בתחומים אחרים.

רק אם לאחר הפגישה עם עורך הפטנטים הוא ממליץ לך לפנות לקבלת ייצוג מעורך דין פטנטים יש לפנות לייעוץ לעורך דין פטנטים.

 5) אם למרות המלצתי החד משמעית בעניין ייעוץ בפטנטים, אתה בכל זאת מעוניין להגיע לעורך דין פטנטים (ולא לעורך פטנטים) לצורך קבלת ייעוץ ראשוני, כדאי לבדוק מה רמת השכלתו המדעית של עורך הדין שאמור לתת לך את הייעוץ. האם  יש לו רקע מדעי? אם כן האם הוא בעל תאר ראשון במדעים?  (שזו דרישה מינימלית לעורכי פטנטים) או שהוא בעל תואר שני ושלישי במדעים?  בנוסף, יש לבדוק מה רמת האנגלית של עורך הדין לפטנטים. תחום הפטנטים הוא תחום בינלנאומי שמתנהל רובו ככולו בשפה האנגלית. עורך דין פטנטים חייב שכתיבת האנגלית שלו תהיה ברמת שפת אם. עורך דין  פטנטים שרמת האנגלית שלו היא רק בינונית, כנראה שהוא לא עורך דין שממש מתמחה בתחום הפטנטים.

6) יש לבדוק האם אפשר לשוחח עם עורך הדין לפטנטים בשיחת ייעוץ ראשוני בחינם? או שכבר על פגישת הייעוץ הראשונה עורך הדין לפטנטים רוצה לגבות ממך שכר טרחה מפולפל.  מרבית עורכי הדין לפטנטים ידרשו שכר טרחה כבר עבור הייעוץ הראשוני , מכיוון שהם יודעים שהם לא יכולים לערוך או לרשום או לערוך חיפוש פטנטים, ולכן אם לא יגבו כסף עבור ייעוץ ראשוני  אז ממה הם יתפרנסו? לעומת זאת,  ניתן למצוא עורכי פטנטים שלא גובים כסף עבור פגישת הייעוץ הראשונה. עורך הפטנטים בניגוד לעורך דין פטנטים, יודע, שעיקר העבודה והפרנסה היא לא בפגישת הייעוץ הראשונה אלא בעריכת הפטנט וברישום הפטנט בארץ  ובעולם  ולכן יש סיכוי רב יותר שהוא יסכים "לתרום" את שעת הייעוץ הראשונה שלו.  להערכתי, עורך פטנטים שלא מוכן לשוחח איתך בפגישת  יעוץ חינם ראשונית,  גם כשתהייה לקוח שלו הוא יהיה חסר סבלנות וקרוב לוודאי שהוא יחייב אותך בהמשך בשכר טרחה על כל צעד ושעל שהוא יעשה.

7) יש  לבדוק מה הוותק המקצועי שיש לאותו עורך דין פטנטים ובעיקר למשרד עורכי דין פטנטים שבו עובד אותו עורך דין פטנטים האם מדובר במשרד עורכי דין פטנטים שמתמחה בקניין רוחני במשך שנה או  במשך עשר שנים. מסתבר, שכמו בכל תחום יש גם בתחום עריכת הדין משמעות לניסיון.  יש לבדוק האם יש לעורך הדין פטנטים ניסיון בליטיגציה – קרי ניסיון של הופעה בבית המשפט בתחום הפטנטים. עלי לציין שבתחום הפטנטים יש מעט מאוד מאבקים משפטיים בבתי משפט (בשל העלויות המאוד יקרות של מלחמות בתחום זה) ולכן יש לברר שלעורך הדין לפטנטים יש את הניסיון בהופעות בבתי משפט בתחום הקניין הרוחני. יש לברר האם עורך הדין לפטנטים ייצג בתחום הפטנטים  אי פעם גוף מדעי גדול כמו מוסד אקדמי גדול  או מכון מחקר גדול ? עורך דין פטנטים שמעולם לא היה לו לקוח בקנה מידה כזה, קרוב לוודאי שרמת הניסיון שלו בתחום הפטנטים היא מוגבלת.

8) יש לבדוק כל עורך דין פטנטים שמתמחה בתחום פטנטים וקניין רוחני  וכן כל משרד עורכי פטנטים  גם באינטרנט. לעיתים ניתן לקבל המלצות ו/או השמצות על עורכי  דין פטנטים מבדיקה פשוטה במנוע החיפוש גוגל.  אפשר פשוט להכניס את הביטוי "המלצה על עורך דין  פטנטים" או המלצות על עורכי  דין פטנטים"  או "עורכי דין פטנטים מומלצים" אפשר גם סתם להכניס את שמו של עורך הדין לפטנטים  במנוע החיפוש גוגל ולראות מה התוצאות. כמובן יתכן שההשמצות  על עורך הדין לפטנטים הן חסרות שחר. אך יחד עם זאת, עורך דין פטנטים  שיש עליו רק השמצות ואין על אותו עו"ד פטנטים המלצות מחייב בדיקה נוספת. כדאי גם לבדוק ברשת המקצועית LinkedIn  את ההמלצות וחוות הדעת המקצועית שעו"פ פטנטים קיבל שם. יש לציין שמדובר ברשת חברתית עסקית מקצועית  B2B ולכן לחוות הדעת על הרמה המקצועית של עורך הפטנטים ברשת זו, ה- LinkedIn  יש משמעות. כדאי לבדוק את עורכי  הדין לפטנטים גם באתרים שלהם באינטרנט. משרד עורכי דין פטנטים ללא אתר באינטרנט, כמוהו כחנות ללא חלון ראווה. כדאי לראות האם באתר האינטרנט מופיעות גם התמונות של הצוות המקצועי. משרדי עורכי  דין לפטנטים שבהם מתחלף הצוות המקצועי ללא הרף (מסיבות שונות לרבות יחסי עבודה רעועים) אינו נוהג לפרסם את שמות עורכי דין לפטנטים ושאר אנשי הצוות והתמונות שלהם באתר האינטרנט. אין לך עניין להגיע למשרד עורכי דין פטנטים שהצוות המקצועי מתחלף בו חדשות לבקרים. תיק רישום פטנט עלול להמשך מספר שנים ולא כדאי שעורכי הדין לפטנטים יתחלפו ללא הרף.

9) יש  לקבל המלצות על כל עו"ד לפטנטים  שאתה מתכוון שייצג אותך ויטפל לך בתיק הפטנטים שלך (בעיקר כשמדובר בתיק פטנטים שהסתבך ויש צורך בהתדיינות בבית המשפט). ההמלצות הטובות ביותר הן המלצות של לקוחות מרוצים שהשתמשו בשירותיו של עורך הדין לפטנטים ושממליצים על עורך דין פטנטים  אפשר לבקש  מעורך הדין לפטנטים גם לשוחח עם לקוחות מרוצים  אם אתה מכיר את הלקוחות המרוצים באופן אישי כדאי לברר איתם מה היכולות המוכחות של עו"ד הפטנטים שאת שירותיו אתה מתכוון לגייס. יש לשאול ולברר גם על סיפורי הצלחה של אותו משרד עורכי דין פטנטים. כשעורך הדין לפטנטים מסוגל להראות לך סיפורי הצלחה, זה אמור לחזק את העובדה שמדובר במשרד עורכי  דין פטנטים הם בעלי ניסיון מוכח.

10) מומלץ תמיד לבחור במשרד עורכי  דין פטנטים בעל ותק שיש בו מספר עורכי  דין פטנטים. יש לבדוק אם עורך הדין לפטנטים, האם הוא עובד בשיתוף פעולה עם עורך פטנטים. עורך דין פטנטים שאינו עובד בשיתוף פעולה צמוד עם עורך פטנטים, אינו עורך דין מומחה לפטנטים. עורך דין פטנטים, אינו יכול לבסס מלחמות משפטיות, ללא עזרה צמודה של עורך פטנטים מיומן. עורך דין פטנטים שטוען שהוא יודע הכל ואינו זקוק לעורך פנטים צמוד בניהול מלחמת הפטנטים, הוא כנראה בעל מקצוע יהיר ומסוכן.

11) עליך לבדוק האם נוח לך לשוחח  עם עו"ד פטנטים האם הוא עושה רושם של עו"ד פטנטים יהיר, או שההתרשמות שמדובר בעורך דין פטנטים שלמרות מעמדו הוא נעים הליכות ומדבר איתך בקלילות וחופשיות  וללא בעית אגו (מדבר בגובה העיניים). יש לקחת בחשבון  שעורך דין פטנטים שמתנשא עליך כבר בתחילת הדרך, יהיה לך מאוד קשה ואולי גם לא נעים לעבוד איתו בהמשך.

12)  בסופו של דבר יש לסמוך גם על האינטואיציה של כל אחד ואחד מכם. אם ההרגשה הפנימית אומרת לכם שזה לא עורך הדין לפטנטים שאותו אתה רוצה, ושהשתכנעת (למרות המלצותיי ) שאין צורך בעורך פטנטים אלא רק בעורך דין פטנטים הימנע מלחתום  עם עו"ד כזה על ייפוי כח והסכם שכ"ט ויש להמשיך לחפש.

לקבלת שיחת ייעוץ ללא תשלום בנושא רישום פטנטים

התקשר לסניף תל אביב לטל': 03-6852226

 או לסניף חיפה לטל': 04-8110007

פגישת הייעוץ הראשונית היא  חינם וללא כל התחייבות מצידך

 

אם אתה מתעניין בפטנטים  כדאי שתקרא גם את המאמרים הבאים שחשובים מאוד לעניין  הגשת בקשות פטנט ועבודה עם עורכי פטנטים, לשם כך לחץ על :

תפקידו של עורך הפטנטים

איך מוצאים עורך פטנטים מומלץ

משרדי עורכי פטנטים 

מתי כדאי לעשות חיפוש פטנטים

רישום פטנטים בארץ ובעולם 

למי שייך הפטנט לעובד או למעביד ?

עורכי דין לפטנטים 

פטנטים ממה יש להיזהר ?

אגרות רישום פטנטים 

פטנטים ירוקים 

 

רשימת  משרדי עורכי דין פטנטים או עורכי דין פטנטים  או עו"ד פטנטים  מומלצים בישראל: (לאחר מכן יש רשימת עורכי פטנטים מומלצים)

להלן רשימה של עורכי דין פטנטים בישראל, עו"ד פטנטים בישראל, משרדי עורכי דין פטנטים בישראל, משרדים לעריכת דין בתחום פטנטים, משרדי עו"ד לרישום פטנטים, רשמי פטנטים וכדאי לעיין ברשימת עוה"ד . בטרם תבחר במשרד עו"ד שמתמחה בתחום הפטנט שלך.

* עורך דין פטנטים וקניין רוחני – עמית ליבוביץ  עו"ד פטנטים. כתובת המשרד: רח' ז'בוטינסקי 5  רמת גן 5252000 . 03-7522211,  amit@lklaw.co.il . עו"ד לפטנטים עמית ליבוביץ הוא גם עורך דין לקניין רוחני. לעו"ד עמית ליבוביץ ניסיון רב בטיפול ובייצוג בתיקי פטנטים סבוכים. במשך שנים, יצג עו"ד לפטנטים עמית ליבוביץ את הטכניון שבחיפה בכל הקשור למלחמות העוסקות בהגנה על פטנטים. עו"ד פטנטים עמית ליבוביץ הוא שותף במשרד עורכי דין פטנטים וקניין רוחני ליבוביץ כפרי  שממוקם ברמת גן.

* עורך דין פטנטים  לוטם כפרי – עו"ד פטנטים. כתובת המשרד רח' ז'בוטינסקי 5 רמת גן  טלפון : 03-7522211 פקס : 03-7522201   052-5425010  lotem@lklaw.co.il  עורך דין פטנטים לוטם כפרי  מתמחה גם בתחומים נוספים לרבות תכנון ובנייה, משפט מסחרי , מקרקעין ומשפט אזרחי רגיל. עו"ד פטנטים לוטם כפרי הוא שותף במשרד עורכי דין פטנטים וקניין רוחני ליבוביץ כפרי  שממוקם כאמור ברמת גן.

* עורך דין  פטנטים פיראס עאזם – עו"ד פטנטים וקניין רוחני. כתובת רח' הבנקים 3  טלפון 04-6382110 טלפון נייד 050-3343349 עו"ד פטנטים וקניין רוחני  פיראס עאזם , הוא עורך דין פטנטים שמתמחה בתחום הקניין הרוחני, אך מתמחה גם בפשיטות רגל, נדל"ן, ומשפט מסחרי.

* עורך דין  פטנטים אמנון שילה – עו"ד פטנטים וקניין רוחני . כתובת רחוב חורי קומה 7 (בית סולל בונה )  חיפה טל' 04-9830111 טל' נייד  עורך דין פטנטים וקניין רוחני אמנון שילה מתמחה גם בדיני עבודה, דיני תעבורה משפט אזרחי ומשפט מסחרי.

* עו"ד פטנטים איילת שילה – עורך דין פטנטים וקניין רוחני. כתובת רחוב חורי קומה 7 (בית סולל בונה )  חיפה טל' 04-9830111  עורכת דין פטנטים וקניין רוחני. עו"ד איילת שלה מתמחה גם בפשיטות רגל, דיני עבודה, משפט אזרחי ומשפט מסחרי.

רשימת עורכי פטנטים מומלצים :

*עורך פטנטים – עו"פ דר' צבי טף 

עו"פ צבי טף משמש כעורך פטנטים חיפה,  וגם כעורך פטנטים בתל אביב. דר' צבי טף מומחה בכימיה חישובית ואנליטית, כימיה ביופיזית ובביוטכנולוגיה, הוא עובד במשרד עורכי פטנטים חיפה כעורך פטנטים מוביל ויועץ מדעי. לעורך פטנטים דר' צבי טף יש ניסיון של שנים רבות בעריכת פטנטים ובייצוג וטיפול בתיקי פטנטים מסובכים.  המשרד בתל אביב  רח' י.ד. ברקוביץ 4 (מגדל המוזיאון) תל אביב  טל'  03-6852226 משרד עו"פ בחיפה – רח' יוחנן הסנדלר 15, צ'ק פוסט, חיפה. לפרטים נוספים על עו"פ צבי טף , לחץ: עורך פטנטים 

עורך פטנטים דר' ירון חפץ

עורך פטנטים דר' ירון חפץ הוא דר' לפיסיקה ועורך פטנטים מומחה לאלקטרוניקה וחשמל. עו"פ דר' ירון חפץ פועל במסגרת משרד עורכי פטנטים חיפה, משמש כיועץ פטנטים רשם פטנטים  ועורך פטנטים  לחברות הי טק מובילות לרבות חברת GENERAL ELECTRIC .  דר' ירון חפץ עובד בכל איזורי הארץ והוא משמש גם עורך פטנטים בתל אביב , עורך פטנטים בירושלים, עורך פטנטים בחיפה ועורך פטנטים בראשון לציון.  דר' ירון חפץ עובד במסגרת משרד עורכי פטנטים בתל אביב שמשרדיה : רח' י.ד. ברקוביץ 4 קומה 6  (מגדל המוזיאון) טלפון  במשרד 1-800-229-444  לפרטים נוספים על משרד עורכי פטנטים לחץ : משרד עורכי פטנטים

* עורכת פטנטים – עו"פ דר' מרגנית גולדרייך

בעלים ומנכ"לית גולד פטנטים (1992) בע"מ, משרד עורכי פטנטים חיפה , משרד עורכי פטנטים תל אביב. גולד פטנטיםבעל נסיון והתמחות בתחומים רבים כגון: עו"פ  לכימיה, עו"פ לתוכנה, עו"פ למכניקה, עו"פ לביורפואה, עו"פ לאלקטרוניקה, עו"פ לאלקטרואופטיקה, עו"פ למיקרוסקופיה, עו"פ להנדסת מכונות.  דר' גולדרייך משמשת כמרצה ללימודי קניין רוחני  בתוכנית לימודי MBA (תואר שני  במנהל עסקים) בטכניון. דר' מרגנית גולדרייך משמשת גם כמנטורית לצוותי מחקר ופיתוח מגוונות. המשרד בחיפה: רח' יוחנן הסנדלר 15 מפרץ חיפה  טל' 04-8110007  –  עריכת פטנטים בחיפה, רישום פטנטים בחיפה , המשרד בתל אביב – רח' י.ד. ברקוביץ 4 קומה 5 (מגדל המוזיאון)  תל אביב  טל'   03-6852226- עריכת פטנטים בתל אביב, רישום פטנטים בתל אביב.  לפרטים נוספים על דר' מרגנית גולדרייך לחץ : עריכת פטנטים 

גולד פטנטים וייעוץ כלכלי ( 1992 ) בע"מ

משרד עורכי פטנטים תל אביב וגם משרד עורכי פטנטים חיפה, הם סניפים בהנהלת דר' מרגנית גולדרייך שמשמשת גם כמנהלת וגם כבעלים של המשרד. לדר' גולדרייך ניסיון עשיר בעריכת פטנטים והיא משמשת גם כמרצה בקניין רוחני וברישום פטנטים במוסדות אקדמים שונים לרבות בטכניון שבחיפה. בגולד פטנטים עורכי פטנטים כשלכל אחד מומחיות בתחום ספיצפי במדעי החיים, ההנדסה והטכנולוגיה. במשרד יש עורך פטנטים לאלקטרוניקה, עורך פטנטים כימיה, עורך פטנטים פיסיקה, עורך פטנטים תוכנה, עורך פטנטים מכניקה, עורך פטנטים ביוטכנולוגיה, עורך פטנטים אלקטרואופטיקה, עורך פטנטים הנדסת מכונות, עורך פטנטים ביורפואה, עורך פטנטים תרופות, עורך פטנטנים הנדסת מזון. כתובת משרד עורכי הפטנטים  בחיפה : רח' יוחנן הסנדלר 15 צ'ק פוסט חיפה טל' 04-8110007 כתובת משרד עורכי פנטים בתל אביב : רחוב י.ד. ברקוביץ 4, קומה 5. ת"א  טלפון 03-6852226 לפרטים נוספים על גולד פטנטים וייעוץ כלכלי (1992 ) בע"מ לחץ כאן : רישום פטנטים

(הרשימה )

לקבלת ייעוץ חינם בנושא רישום פטנטים

התקשר לייעוץ ראשוני חינם

לסניף תל אביב לטל': 03-6852226

 או לסניף חיפה לטל': 04-8110007

פגישת הייעוץ הראשונית היא  ללא תשלום וללא כל התחייבות מצידך

 

משרדי עורכי דין פטנטים   עוסקים בן השאר בייצוג ממציאים ויזמים בתחום הקניין הרוחני  באמצעות עו"ד פטנטים  בישובים הבאים : עורך דין פטנטים  בחיפה, עורך דין פטנטים  בתל אביב, עורך דין פטנטים קרית ים, עורך דין פטנטים  בקרית אתא, עורך פטנטים דין בקרית טבעון, עורך דין פטנטים דרכים בטירת הכרמל, עורך דין פטנטים  בקרית חיים, עורך דין פטנטים  בעפולה, עורך דין פטנטים  בטבריה, עורך דין פטנטים  בקרית שמונה, עורך דין פטנטים  בכרמיאל, עורך  דיןפטנטים  בצפת, עו"ד פטנטים  בנהרייה,עו"ד פטנטים  באשקלון, עו"ד פטנטים בקריות, עו"ד פטנטים  בקרית מוצקין, עו"ד פטנטים  בעפולה, עו"ד פטנטים   באילת, עו"ד פטנטים ברמלה, עו"ד פטנטים  בקרית גת, עורך דין פטנטים בקריח מלאכי ,עורך  דין פטנטים  רמת גן, עורך דין פטנטים  באר שבע, עורך דין פטנטים  חדרה, עורך דין פטנטים  נתניה, עורך דין פטנטים כפר סבא, עורך  דין פטנטים  רעננה, עורך דין פטנטים  אשדוד, עורך דין פטנטים  בקריות עורך דין פטנטים קרית ביאליק, עורך  דין פטנטים  תל אביב , עורך דין פטנטים  בת"א,  עורך דין פטנטים ת"א עורך דין  פטנטים  חולון, עורך דין  פטנטים ראשון לציון, עורך דין פטנטים ירושליים, עורך דין  פטנטים בגבעתיים, עורך  דין פטנטים הרצליה ,עורך דין פטנטים  ארה"ב, עורך דין  פטנטים  תל אביב, עורך דין פטנטים  ת"א  עורך דין פטנטים קיסריה , עו"ד פטנטים חיפה עו"ד פטנטים בצפון עו"ד פטנטים במרכז, עו"ד פטנטים בדרום , עורך דין פטנטים בצפון ועוד..

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251