גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

צרו קשר

תודה על התעניינותכם בחברת גולד פטנטים בע"מ, אנו מצפים לשוחח עמכם בנוגע לשאלותיכם ובקשותיכם בעניין קניין רוחני.

חברת גולד פטנטים בע"מ, בניהולה של ד"ר מרגנית גולדרייך, עורכת פטנטים בתחומים מדעיים מגוונים, צוות עורכי הפטנטים והפרהליגלים עומדים לשירותך במגוון רחב של נושאים בתחום זכויות יוצרים, ניהול תיקי קנין רוחני של חברות, עריכה ורישום פטנטים, הגשת בקשות בארץ ובעולם, יצוג המצאת מעביד, רישום סימני מסחר ומדגמים, פיתוח אסטרטגית קניין רוחני ואסטרטגית לקוח  הפועלים היטב בסביבה עסקית. צפו בסיפורי הדרך, ההצלחה ועדויות ממדגם של לקוחות כאן.

לשיחת יעוץ ראשונית בנושא עריכת פטנטים וניהול קניין רוחני פנו אלינו בטלפון 04-8110007 או השאירו פרטים כאן עם שאלותיכם. נציג המשרד יענה לכם במהרה, צרו קשר :

 איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251