גולד פטנטים ויעוץ פיננסי בע”מ (1992)
עריכה, רישום וניהול של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בארץ ובעולם
רח’ יוחנן הסנדלר 15, חיפה | טלפון: 04-8110007 | office@gold-patent.co.il | gold-patent.co.il

רישום פטנטים

 אל תבזבז כסף על רישום פטנטים !

 אל תבזבז כסף על עורך דין לפטנטים !

אל תבזבז כסף מיותר  על רישום פטנט מיותר !

כיצד בוחרים עורכי פטנטים (רושמי פטנטים ) ורשימת עורכי פטנטים מומלצים

איך לבחור משרד רישום ועריכת פטנטים ?

עורך פטנטים  (מומחה לרישום פטנטים) – מי הטוב ביותר ?

 

בטרם תבחר עורך פטנטים  על מנת שירשום פטנט, כדאי שתקרא את הטיפים והעצות האלה:

(רשימת עורכי פטנטים מומלצים בהמשך המאמר),

להלן 13 טיפים ועצות לבחירת עורך פטנטים (מומחה לרישום פטנטים) :

2) יש לבדוק מה רמת השכלתו של עורך הפטנטים שאמור לטפל בבקשת הפטנט שלך. זה נכון שעורך פטנטים יכול להיות גם בעל תאר ראשון במדעים. זו דרישה מינימלית שמציב חוק הפטנטים לאדם שמעוניין לקבל רישיון ברישום ועריכת פטנטים. נשאלת השאלה האם השכלה זו היא באמת מספקת? הניסיון מלמד, שבדרך כלל מומלץ שלמומחה לרישום פטנטים (עורך הפטנטים) תהיה השכלה מקיפה יותר. מסתבר שיש הרבה עורכי פטנטים בעלי תואר שני ושלישי במדעים אז מדוע להתפשר על עורך פטנטים (מומחה לרישום פטנטים ) שיש לו רק תואר ראשון במדעים? לכן, מומלץ שעורך הפטנטים או לפחות בעל המשרד לרישום ועריכת הפטנטים או ראש הצוות של המשרד לעריכת הפטנטים יהיה בעל דוקטורט למדעים.

3) יש לבדוק האם אפשר לשוחח עם עורך הפטנטים (רושם הפטנטים) בשיחת ייעוץ ראשוני בנושא רישום פטנטים ללא תשלום או שכבר על פגישת הייעוץ הראשונה רושם הפטנטים רוצה לגבות ממך כסף. להערכתי,עורך פטנטים (מומחה לרישום פטנטים ) שלא מוכן לשוחח אתך בפגישת חינם ראשונית, גם כשתהייה לקוח שלו הוא יהיה חסר סבלנות וקרוב לוודאי שהוא יחייב אותך בהמשך בשכר טרחה על כל צעד ושעל שהוא יעשה.

1) יש לבדוק האם מדובר בעורך פטנטים (מומחה לרישום פטנטים), או שמדובר בעורך דין שעוסק בתחום הפטנטים. חשוב לציין שעורך דין מיומן ככל שיהיה, אינו עוסק ברישום פטנטים, ואין לו את הידע המקצועי לערוך ולרשום פטנט. (אלא אם כן מדובר בעורך דין שהוא גם עורך פטנטים או עורך דין שיש לו השכלה מדעית מקיפה בתחום רישום הפטנטים) . ברישום פטנט בארץ ובעולם חייבים להיעזר בשירותיו של מדען שלמד רישום ועריכת פטנטים. לכל עורך פטנטים חייב להיות תואר מדעי, ולכן הוא מסוגל לתרגם ולנסח את ההמצאה הטכנולונית לפסים משפטיים. לעורך פטנטים מיומן  (מומחה לרישום פטנטים ) אמורה להיות היכולת הזו. לעומת זאת לעורך דין לא נדרשת בכלל השכלה מדעית ולכן אין לו את הכישורים הבסיסיים לרשום פטנטים.

5) יש לבדוק האם לעורך הפטנטים עליו מדובר או למשרד רישום הפטנטים ועריכת הפטנטים שעליו מדובר יש כבר ניסיון בעדויות או בהגנה על חוות דעת של רישום פטנטים בבתי המשפט. חשוב מאוד לדעת כיצד עורך הפטנטים עומד ונחקר על דוכן העדים? האם הוא עומד בלחצים שמופעלים עליו ? חשוב לדעת שלא לכל עורך  ורושם פטנטים יש את היכולות האלה ואם יש לך המצאה או בקשת פטנט נחשקת, שעלולה לגרור מלחמות לבית המשפט כדאי לדעת שעורך  הפטנטים לא חושש וגם מצליח יפה בהופעות בבתי המשפט. במידה ורשם הפטנטים אותו אתה מתכנן לשכור טוען בפניך שיש לו ניסיון במתן עדויות או הגנה על חוות דעת של רישום פטנטים בבית המשפט, יש לבקש ממנו את פרוטוקול הדיון או את פסק הדין שבו הוא הופיע (במידה ויש התייחסות לעדותו).

4) יש לבדוק מה הוותק המקצועי שיש לאותו רשם פטנטים ובעקר למשרד רישום פטנטים ועריכת הפטנטים שבו עובד אותו רשם הפטנטים האם מדובר במשרד רישום פטנטים ועריכת פטנטים שמתמחה ברישום ועריכת פטנטים במשך שנה או במשך עשר שנים. מסתבר, שכמו בכל תחום יש לניסיון משמעות, חשוב לציין שתהליך רישום של פטנט עד לקבלתו הסופית במדינות העולם השונות נמשך בדרך כלל מספר שנים, מכאן, שרשם פטנטים צעיר בעל ניסיון של שנה, קרוב לוודאי שלא זכה לראות את כל תהליך רישום הפטנט בעולם מתחילתו ועד סופו. חוסר בניסיון של רשם הפטנטים ברישום פטנטים עלול להיות קריטי בתכנון אסטרטגית תיק הפטנטים.

7) יש לבדוק כל עורך דין פטנטים ועורך פטנטים שמתמחה בתחום עריכת פטנטים ורישום פטנטים וכן כל משרד רישום פטנטים ועריכת פטנטים גם באינטרנט. לעיתים ניתן לקבל המלצות ו/או השמצות על עורכי פטנטים מבדיקה פשוטה במנוע החיפוש גוגל. אפשר פשוט להכניס את הביטוי "המלצה על עורך פטנטים" או "המלצות על עורכי פטנטים" או "עורכי פטנטים מומלצים" אפשר גם להכניס את שמו של המומחה לרישום הפטנטים במנוע החיפוש גוגל ולראות מה התוצאות . כמובן יתכן שההשמצות הן חסרות שחר. אך יחד עם זאת, עורך פטנטים ועורך דין פטנטים שיש עליו רק השמצות ואין עליו המלצות מחייב בדיקה נוספת. כדאי גם לבדוק ברשת החברתית המקצועית LinkedIN את ההמלצות (endorsements) וחוות הדעת המקצועית שעורך הפטנטים קיבל ברשת הזו. מדובר ברשת חברתית עסקית מקצועית ולכן לחוות הדעת על הרמה המקצועית של עורך הפטנטים ברשת החברתית הזו יש משמעות. יש לבדוק את עורכי הפטנטים גם באתרים שלהם באינטרנט. משרד רישום פטנטים ועריכת פטנטים ללא אתר באינטרנט, כמוהו כחנות ללא חלון ראווה. כדאי לראות האם באתר האינטרנט מופיעות גם התמונות של הצוות המקצועי. משרדי רישום ועריכת פטנטים שבהם מתחלף הצוות המקצועי ללא הרף (מסיבות שונות לרבות יחסי עבודה רעועים) אינו נוהג לפרסם את שמות עורכי הפנטים ושאר אנשי הצוות והתמונות שלהם באתר האינטנט. אינך מעוניין לרשום פטנט במשרד לעריכת פטנטים שהצוות המקצועי מתחלף בו חדשות לבקרים. תיק רישום פטנטים עלול להמשך מספר שנים ולא כדאי שרושמי הפטנטים יתחלפו ללא הרף.

8) כשאתה מתכוון לרשום פטנט יש לבדוק האם לעורך הפטנטים יש ניסיון בהגנה פרונטלית על רישום הפטנט בפני רשמי הפטנטים בעולם. האם הוא כבר היה בדיון פנים אל פנים בפני רשם הפטנטים של ארצות הברית ? האם הדיון בעניין רישום הפטנט זכה להצלחה? האם הוא היה בדיון פנים אל פנים בפני רשם הפטנטים האירופי ? מה היו תוצאות הדיון ?

9) דרך נוספת לבדוק את רמתו המקצועית של עורך הפטנטים או את רמתם המקצועית של עורכי הפטנטים במשרד רישום ועריכת הפטנטים היא לבדוק האם יש להם פרסומים מדעיים בינלאומיים? האם עורך הפטנטים מוזמן לתת הרצאות בתחום עריכת הפנטים במוסדות אקדמיים (אוניברסיטאות, הטכניון , מכון וייצמן וכו) ?

8) יש לקבל המלצות על כל מומחה לרישום פטנטים (עורך פטנטים) או עורך דין פטנטים שאתה מתכוון שייצג אותך ויטפל לך בתיק הפטנטים שלך. ההמלצות הטובות ביותר הן המלצות של לקוחות מרוצים שהגישו בקשות לרישום פטנט ושהשתמשו בשירותיו של עורך הפטנטים ושממליצים על עורך הפטנטים. אפשר לבקש מעורך הפטנטים גם לשוחח עם לקוחות מרוצים. אם אתה מכיר את הלקוחות המרוצים באופן אישי כדאי לחדד איתם את הנקודה. יש לשאול ולברר גם על סיפורי הצלחה של אותו משרד שמתמחה ברישום ועריכת פטנטים. כשעורך הפטנטים מסוגל להראות לך סיפורי הצלחה, זה אמור לחזק את העובדה שמדובר במשרד מומחה לרישום ועריכת פטנטים ש"אבק ההצלחה" דבק בו

11) יש לבדוק האם מדובר במשרד מומחה לרישום פטנטים ועריכת פטנטים עם מספר סניפים ברחבי הארץ או שמדובר רק במשרד עורכי פטנטים מקומי בצפון או בדרום. לדוגמא, אם אתה תושב בצפון הארץ כדאי מאוד לדעת שניתן להיפגש עם עורך הפטנטים שלך גם במשרדו בחיפה וגם במשרדו בתל אביב, ושלא תהיה מוגבל לפגישה רק במשרדו בתל אביב. עובדה שלעתים מקשה מאוד.

10) מומלץ תמיד לבחור במשרד שמתמחה ברישום פטנטים ועריכת פטנטים שהוא בעל ותק שיש בו מספר עורכי פטנטים  שעוסקים במספר דיסיפלינות. עבודה בתחום רישום פטנטים ועריכת הפטנטים היא עבודת צוות, ורצוי תמיד שמספר עורכי פטנטים יעברו ויטפלו בתיק הפטנטים שלך. מדובר במקרים רבים במאין משחק שחמט ולכן כדאי שכמה מוחות מבריקים של עורכי פטנטים מיומנים שמתמחים ברישום ועריכת פטנטים יעשו סיעור מוחות בעניין הפטנטים ,האסטרטגיה שלו והטקטיקה שלו, וזאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. עורך פטנטים עצמאי שעובד לבדו, ללא סינרגיה עם עורכי פטנטים נוספים במשרד, עלול במקרים רבים לפספס בכל הקשור לרישום פטנטים, הוא לא מופרה כמו עורך פטנטים שעובד בעבודת צוות במשרד לרישום פטנטים, וכמובן אם חס וחלילה יקרה לו משהו והוא לא יוכל לתפקד במשך כמה שבועות או חודשים, הרי שתיק הפטנט עלול להיקלע למצב שבו אין יד מכוונת וכתוצאה מכך עלולות להיגרם טעויות שיביאו בסופו של דבר לכישלון ברישום הפטנט. במשרד רישום ועריכת פטנטים מיומן, תמיד לפחות עוד עורך פטנטים מעורה בתיק הפטנטים שלך ותמיד יש גיבוי מקצועי על כל צרה שלא תבוא.

12) יש לבדוק האם נוח לך לשוחח עם עורך הפטנטים בכל הקשור לרישום הפטנט, האם הוא עושה רושם של עורך פטנטים מתנשא או שהוא עושה רושם של עורך פטנטים שלמרות מעמדו הוא נעים הליכות ומדבר איתך בגובה העיניים. יש לזכור עורך פטנטים שמתנשא עליך כבר בפגישה הראשונה, יהיה לך מאוד לא נוח לעבוד איתו בהמשך. יש לברר בעדינות אילו עצות ניתן לקבל מעורך הפטנטים בחינם ? האם מדובר בעורך פטנטים שנותן עצות בקמצנות, וכל פעם שהוא רק משוחח איתך הוא כבר מחייב אותך בהוצאות ? או שניתן לשוחח איתו בנינוחות לפחות טלפונית מבלי לחשוש מחיוב שכר טרחה אוטומטי שיגיע לך בדואר.

13) בסופו של דבר יש לסמוך גם על האינטואיציה של כל אחד ואחד מכם. אם ההרגשה הפנימית אומרת לכם שזה לא עורך הפטנטים שאותו אתה רוצה, הימנע מלחתום עם עו"פ כזה על ייפוי כח והסכם שכ"ט ויש להמשיך לחפש.

התקשר/י לייעוץ ראשוני

לסניף תל אביב לטלפון 03-6852226

או לסניף חיפה לטלפון 04-8110007

פגישת הייעוץ הראשוני היא ללא תשלום!

וללא כל התחייבות מצידך!

רשימת עורכי פטנטים מומחים לרישום פטנטים מומלצים בישראל

להלן רשימה של עורכי פטנטים בישראל, רישום פטנטים בישראל, משרדי רישום פטנטים בישראל, משרדים לרישום פטנטים פטנטים, משרדים לרישום פטנטים, רשמי פטנטים וכדאי לעיין ברשימה בטרם תבחר במשרד רישום פטנטים שמתמחה בתחום הפטנט שלך.

* עורכת פטנטים – עו"פ דר' מרגנית גולדרייך

בעלים ומנכ"לית גולד פטנטים (1992) בע"מ משרד רישום פטנטים חיפה, משרד רישום פטנטים תל אביב, עורך פטנטים ובעלת משרד לעריכת פטנטים ורישום פטנטים עם התמחות בתחומים רבים ומגוונים במדעי החיים והטבע, הנדסה וטכנולוגיה, במשרד עוסק ברישום פטנטים לכימיה, רישום פטנטים לתוכנה, רישום פטנטים למכניקה, רישום פטנטים לביורפואה, רישום פטנטים לאלקטרוניקה, רישום פטנטים לאלקטרואופטיקה, רישום פטנטים למיקרוסקופיה, עו"פ להנדסת מכונות. דר' גולדרייך משמשת כמרצה ללימודי קניין רוחני בתוכנית ה- MBA (תואר שני במנהל עסקים) בטכניון. כתובת המשרד בחיפה: רח' יוחנן הסנדלר 15, מפרץ חיפה טל' 04-8110007. רישום פטנטים בחיפה, רישום פטנטים בחיפה. המשרד בתל אביב – רח' י.ד. ברקוביץ 4 קומה 5 (מגדל המוזיאון) תל אביב, טל' 03-6852226 רישום פטנטים בתל אביב , רישום פטנטים בתל אביב. לפרטים נוספים על דר' מרגנית גולדרייך לחץ : רישום פטנטים פטנטים

* גולד פטנטים וייעוץ כלכלי (1992) בע"מ

משרד רישום פטנטים תל אביב וגם משרד רישום פטנטים חיפה בהנהלת דר' מרגנית גולדרייך שמשמשת גם כמנהלת וגם כבעלים של המשרד. לדר' גולדרייך ניסיון עשיר בעריכת פטנטים וברישום פטנטים והיא משמשת גם כמרצה בקניין רוחני וברישום פטנטים במוסדות אקדמים שונים לרבות בטכניון שבחיפה. בגולד פטנטים יש 4 עורכי פטנטים (רשמי פטנטים) כשלכל אחד מומחיות בתחום ספיצפי. במשרד יש רשם פטנטים לאלקטרוניקה, רשם פטנטים כימיה, רשם פטנטים פיסיקה, רשם פטנטים תוכנה, רשם פטנטים מכניקה, רשם פטנטים ביוטכנולוגיה, רשם פטנטים אלקטרואופטיקה, רשם פטנטים הנדסת מכונות, רשם פטנטים ביורפואה, רשם פטנטים תרופות, רשם פטנטנים הנדסת מזון ועוד.. כתובת משרד עורכי הפטנטים בחיפה: רח' יוחנן הסנדלר 15 צ'ק פוסט חיפה טל' 04-8110007 כתובת משרד רושמי הפנטים בתל אביב : רחוב י.ד. ברקוביץ 4 קומה 5 ת"א טלפון 03-6852226 לפרטים נוספים על גולד פטנטים וייעוץ כלכלי (1992 ) בע"מ לחץ כאן : רישום פטנטים

* עורך פטנטים – רישום פטנטים דר' ירון חפץ

רשם פטנטם ועורך פטנטים דר' ירון חפץ הוא דר' לפיסיקה ועורך פטנטים מומחה לאלקטרוניקה ועורך פטנטים לחשמל עו"פ דר' ירון חפץ פועל במסגרת משרד עורכי פטנטים חיפה, משמש כיועץ פטנטים רשם פטנטים ועורך פטנטים לחברות הי טק מובילות לרבות חברת GENERAL ELECTRIC. דר' ירון חפץ עובד בכל איזורי הארץ והוא משמש גם רושם פטנטים בתל אביב , ועוסק ברישום פטנטים בירושלים, רישום פטנטים בחיפה ורישום פטנטים בראשון לציון. דר' ירון חפץ עובד במסגרת משרד רישום פטנטים בתל אביב שמשרדיה: רח' י.ד. ברקוביץ 4 קומה 6 (מגדל המוזיאון) טלפון במשרד 1-800-229-444 לפרטים נוספים על משרד רישום פטנטים לחץ: משרד רישום פטנטים

* עורך פטנטים – עו"פ דר' צבי טף

עו"פ דר' צבי טף משמש כעורך פטנטים חיפה, וגם כעורך פטנטים בתל אביב. דר' צבי טף עובד במשרד רישום פטנטים חיפה כעורך פטנטים מוביל. לעורך פטנטים דר' צבי טף מומחיות בכימיה חישובית ואנליטית, ביוטכנולוגיה, אלקטרוכימיה, כימיה ביופיזית, הוא בעל ניסיון של שנים רבות ברישום פטנטים ובייצוג וטיפול בתיקי פטנטים מסובכים. המשרד בתל אביב רח' י.ד ברקוביץ 4 (מגדל המוזיאון) תל אביב טל' 03-6852226 משרד רישום פטנטים בחיפה – רח' יוחנן הסנדלר 15 צ'ק פוסט, מפרץ חיפה, חיפה. לפרטים נוספים על עו"פ צבי טף לחץ:רישום פטנטים

* רודיק אולמן M.Sc. (פיסיקה) – רישום פטנטים

רושם פטנטים  מתמחה ברישום פטנטים וברישום פטנטים חיפה, בעל ניסיון בטיפול והגשת בקשות פטנט בפיסיקה, רישום פטנטים כימיה, רישום פטנטים אלקטרוניקה ורישום פטנטים מכשור רפואי. רודיק הוא מדען מוכשר תואר ראשון בפיסיקה מטעם הטכניון שבחיפה, ותואר שני בפיסיקה ניסויית מאוניברסיטת BONN בגרמניה בהתמחות בפיסיקת חלקיקים באנרגיות גבוהות.
בעבר הועסק במשרד לרישום פטנטים לוצאטו את לוצאטו, שם צבר ניסיון בחיפוש פטנטים, רישום פטנטים, מענה לדוחות בחינה של פטנטים בארץ ובחו"ל, וכן כתיבה ועריכת בקשות לפטנט במדעים מדויקים, רישום פטנטים ובקשות פטנט במדעי החיים והטבע. רודיק נותן את שירותי עריכת הפטנטים ורישום הפטנטים במסגרת משרד לעריכת פטנטים תחת פיקוחה של דר' מרגנית גולדרייך. הוא עוסק בעריכת פטנטים וברישום פטנטים בחיפה ובעריכת פטנטים ורישום פטנטים בתל אביב. טל' 03-5784502 או משרד לעריכת פטנטים בחיפה טל' 04-8110007

התקשר/י לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום

למשרדי  גולד פטנטים  – משרד לרישום פטנטים

בתל אביב לטלפון 03-6852226

או בחיפה לטלפון 04-8110007

פגישת הייעוץ הראשוני היא ללא תשלום!

וללא כל התחייבות מצידך!

משרדי רישום פטנטים עוסקים בן השאר בייצוג ממציאים ויזמים בתחום הקניין הרוחני באמצעות עו"פ בישובים הבאים : רושם פטנטים בחיפה, רושם פטנטים בתל אביב, משרד רישום פטנטים בירושלים,רישום פטנטים בקרית ביאליק, משרד רישום פטנטים תל אביב, , רשם פטנטים בקרית טבעון, רושם פטנטים קרית ים , רושם פטנטים בחדרה,רשם פטנטים דרכים בטירת הכרמל, משרד לרישום פטנטים בכפר סבא,  רשם פטנטים בקרית חיים, רשם פטנטים בעפולה, רשם פטנטים בטבריה, עורך פטנטים בקרית שמונה, משרד לרישום פטנטים בכרמיאל, עורך פטנטים בצפת, עו"פ בנהרייה,עו"פ באשקלון, עו"פ בקריות, עו"פ בקרית מוצקין, רשם פטנטים בקרית אתא,  עו"פ בעפולה, עו"פ באילת, רשם ברמלה, רשם בקרית גת, רשם פטנטים בקריח מלאכי ,רשם פטנטים ברמת גן, רשם פטנטים בבאר שבע, רישום פטנטים בחולון,  רושם פטנטים בנתניה, רושם פטנטים ברעננה, משרד רישום פטנטים באשדוד, משרד רישום פטנטים בתל אביב , משרד רישום פטנטים בת"א,   רישום פטנטים בראשון לציון,  משרד רישום פטנטים בגבעתיים, משרד רישום פטנטים בהרצליה , משרד רישום פטנטים בארה"ב,  משרד רישום פטנטים ת"א עוד..
זאת ועוד, משרדי רישום פטנטים עוסקים בן השאר גם ברישום פטנט בחיפה, רישום פטנט בתל אביב, רישום פטנט בנתניה, רישום פטנט בקריות רישום פטנט בחולון, רישום פטנט בקרית מוצקין, רישום פטנט בקרית ביאליק, רישום פטנט בכרמיאל, רישום פטנט בעפולה רישום פטנט בקרית שמונה, רישום פטנט ברמת הגולן, רישום פטנט בצפת, רישום פטנט בעכו, רישום פטנט בנהריה רישום פטנט בכפר סבא, רישום פטנט ברעננה, רישום פטנט בהרצליה, רישום פטנט ברמת השרון, רישום פטנט ת"א משרד רישום פטנטים תל אביב משרד לרישום פטנט תל אביב, משרד רישום פטנט ראשון לציון , רישום פטנט באר שבע, רישום פטנט ירושליים, רישום פטנט טירת הכרמל  ועוד..

איפה אנחנו?

הנחיות הגעה

מכיוון צפון, נהריה או הקריות

מרחק נסיעה של כ-4 דקות מלב המפרץ, וכ-9 דקות הליכה.
פונים שמאלה ברמזור אחרי קניון לב המפרץ לרח' האשלג, ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

מכיוון דרום או הצ'ק פוסט

מרחק נסיעה של כ-6 דקות מהצ'ק פוסט, כ-18 דקות הליכה מהצ'ק פוסט.
נוסעים ישר לכיוון צפון, הקריות או נהריה, עוברים את הצומת המרכזית שהיא ההצטלבות של דרך העמקים ושדרות ההסתדרות, ומיד אחרי כ-200 מ' מצומת זו פונים ימינה ברח' האשלג. ממשיכים ישר ועוברים את הכיכר הראשונה, פונים ימינה ברחוב יעקוב מושלי, ונוסעים ישר עד הכיכר הראשונה, הרחוב החוצה הוא יוחנן הסנדלר , חונים בצד ימין לפני הכיכר.

יוחנן הסנדלר 15, ת.ד. 25267, חיפה 31251